Novinky 2022

Sanifica Aria 30

Interierové sanitizačné svietidlo

 Zariadenie sa skladá z axiálnehoo ventilačného systému, ktorý nasavá vzduch do uzavrenej komory s UV-C zdrojom, kde prebieha vlastný sanitizačný proces.

  • Preukázaná účinnosť proti vírusom a baktériám 99,9%
  • Kontinuálna dezinfekcia prostredia
  • Účinné aj v prítomnosti klimatizácií
  • Minimálna hlučnosť
  • Maximálna bezpečnosť pre osoby v okolí
  • Bez vzniku ozónu O3
  • Úplná ochrana voči UV-C zdrojom

Produkt je klasifikovaný ako čistič vzduchu podľa normy IEC 60335-2-65:2002 “Elektrické
spotrebiče pre domácnosť a podobné účely – bezpečnosť – časť 2-65 Zvláštne požiadavky na
čističky vzduchu”

Zariadenie na čistenie vzduchu. Táto čistiaca jednotka obsahuje systém s axiálnym ventilátorom s premennými otáčkami, ktorý nasáva vzduch do uzavretej komory uvOxy®, obsahujúci UV-C zdroj, kde sa odohráva proces čistenia vzduchu. Vnútri sa nachádza UV-C kazeta s priemernou životnosťou 12* mesiacov. Výmena kazety je rýchla a efektívna a umožňuje jednoduchú údržbu čistiacich vlastností zariadenia. Zariadenie SanificaAria 200 môže byť ovládané integrovaným tlačidlom alebo jednoduchou Bluetooth aplikáciou. Zariadenie je tiež dostupné vo verzii pripojenej k dedikovanej aplikácii DOM-e Beghelli, určenej na diaľkové ovládanie parametrov a zapínanie/vypínanie.

SanificaAria 200 Connect

Modulo 600 SanificaAria

Stropný panel so vstavanou UV-C čističkou vzduchu uvOxy®.

Možnosť nastavenia parametrov z aplikácie SanificaAria alebo cez NuBe cloud. Zariadenie je bez svetelného zdroja, využíva sa len na čistenie vzduchu v miestnostiach. Je navrhnuté na integráciu čistiaceho systému uvOxy® do nového alebo existujúceho systému osvetlenia. Určené na inštaláciu do podhľadových stropov M600.

Průmyslové svítidlo LED

Lité hliníkové těleso s tvrzeným polykarbonátovým difuzérem 3mm poskytují vysokou pevnost a trvanlivost v případě nárazu do zařízení. Svítidlo je vhodné zejména do sportovních hal, průmyslových nebo komerčních prostor. Jeho bajonetová konzola umožňuje jednoduchou a rychlou instalaci a zároveň zajišťuje stabilitu a trvanlivost upevňovacího systému. Verze pro parkoviště nabízí širokozářič, který zaručuje kvalitní osvětlení oblastí s nízkým stropem, jako jsou parkovací plochy nebo sklepní prostory. Tato optika je navržena tak, aby poskytovala optimální, jednotné a účinné osvětlení umožňující podstatně snížit počet nainstalovaných svítidel.

BS 240 LED